Hyundai Auto Club

Autoryzowane salony oraz serwisy Hyundai


Hyundai Poznań - Jelonek (Auto Club)

Poznań – Jelonek

Zapraszamy do nowego autoryzowanego salonu oraz serwisu marki Hyundai zlokalizowanego przy ul. Obornickiej 4 w Poznań – Jelonek. Nasz salon został otwarty w 2021 roku, jednak z marką Hyundai jesteśmy związani już przeszło 10 lat, nowo otwarty obiekt w Wielkopolsce jest naszym drugim salonem Hyundai w Polsce. Dlatego możesz liczyć na nasze doświadczenie oraz rzetelność w obsłudze serwisowej oraz sprzedażowej. Poznań jest dla nas bardzo istotnym miastem, ponieważ jako Auto Club wchodzimy w skład poznańskiej Grupy Bemo Motors, której korzenie sięgają 1993 roku. W naszym salonie skonfigurujesz swój wymarzony pojazd, kupisz oryginalne części czy akcesoria, wykonasz przegląd lub naprawę swojego samochodu a także otrzymasz ofertę ubezpieczeń OC/AC na preferencyjnych warunkach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Auto Club Hyundai Poznań

Adres: ul. Obornicka 4, Poznań – Jelonek

➝ Kontakt
Hyundai Szczecin - Ustowo (Auto Club)

Szczecin – Ustowo

Nasza pierwsza autoryzacja dealerska uzyskana od Hyundai Polska. Nasz salon w Szczecinie posiada przeszło 10 letnie doświadczenie w obsłudze serwisowej i sprzedażowej marki Hyundai. Oferujemy usługi w najwyższym standardzie marki Hyundai, dzięki kadrze świetnie przeszkolonych fachowców, którzy są do Państwa dyspozycji. W naszym oddziale w Szczecinie, oferujemy pełen zakres usług, począwszy od zakupu pojazdu, przez jego doposażenie, ubezpieczenie, serwis czy naprawę pojazdu. Szeroka gama samochodów marki Hyundai do jazd próbnych czeka na Państwa. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Auto Club Hyundai Szczecin

Adres: Ustowo 56, Szczecin

➝ Kontakt

Auto Club to autoryzowany dealer marki Hyundai w lokalizacjach Jelonek-Poznań oraz Ustowo-Szczecin. Prowadzimy sprzedaż samochodów nowych Hyundai oraz samochodów używanych. Oferujemy również wysokiej jakości serwis pojazdów Hyundai. W naszych oddziałach prowadzimy także sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów marki Hyundai.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Jelonku pod Poznaniem oraz w Szczecinie.

Auto Club – sprawdź również inne nasze marki ➝